Parní čištění automobilu

Parní čištění je ideální pro lidi, kteří rádi používají nové čistící metody ohleduplné k životnímu prostředí. Pára šetrně čistí povrchy interiérů a zároveň je dezinfikuje a zbavuje nežádoucích pachů.

 

Osvědčená čisticí technologie OspreyDeepclean

Žádná věda… Jen čistá voda

Naše technologie parního čištění je založena na nízkém tlaku a vysoké teplotě suché páry. Tato technologie je osvědčená jako efektivní proti průmyslovým nečistotám a mastnotě. Při čištění párou můžete současně odstranit zbytky nečistot použitím zabudované vysávací jednotky nebo mikrovlákna. Výsledek: naprosto čistý, suchý a dezinfikovaný povrch.

 

Výhody

Vylepšení standardy hygieny

Okamžitě čisté a suché povrchy, připravené k znovupoužití. Vylepšená baktericidní účinnost.

Snižte vaše náklady

Nízká spotřeba vody, úspora použitých chemikálií a snížení mzdových nákladů.

Přívětivé k uživateli

Jednoduché použití, ergonomická konstrukce a šetrnost k životnímu prostředí.

OspreyDeepclean

Jsme mezinárodní dodavatelé parních čistících zařízení nabízející největší a nejkomplexnější řadu dostupnou pro široké spektrum průmyslových odvětví. Máme zastoupení v Evropě, Severní Americe, Austrálii a Jižní Africe. Strategie společnosti je být předním dodavatelem hygienických řešení založených na parních technologiích a preventivních nátěrech, které jsou jednak šetrné k životnímu prostředí a efektivní z hlediska nákladů. 

Přirozená volba inteligentního čištění

Pokud se zajímáte o dosažení nejvyšších standardů čistoty za současného snižování vašich nákladů na čištění, kontaktujte nás. S ohledem na vaše specifické potřeby a naše praktické a odborné znalosti vám můžeme doporučit a předvést nejvhodnější použití, které Vám poskytne optimální čisticí řešení.

Použití

Naše parní technologie je v současné době úspěšně používána na mytí automobilů.

 

Profesionální mytí automobilů

Nízká spotřeba vody a chemie

V současné době sílí tlak na hospodárné zacházení s vodou a chemickými prostředky. Již zavedené provozy myček aut mají čističku odpadních vod, ale nové provozy a menší autosalony tímto často nedisponují. Parní čištění je ideální pro lidi, kteří rádi používají nové čistící metody ohleduplné k životnímu prostředí. Pára šetrně čistí povrchy interiérů a zároveň je dezinfikuje a zbavuje nežádoucích pachů. To vše prakticky bez odpadní vody. Odpadá tedy starost s pořizováním čističky odpadu. Další výhodou používání parního čištění je snadná možnost transportu zařízení a poskytování služeb čištění přímo u zákazníka.

Interiéry

 • Hloubkové čištění a osvěžení tkanin rychle a snadno.
 • Snadno čistí vinyl, látku a kůži.
 • Strukturované povrchy nejsou žádným problémem. Suchá pára dostane nečistoty i z těch nejmenších a nejhlubších štěrbin.
 • Usnadňuje práci při odstraňování skvrn od rtěnky, rozlitého jídla a hlubokých skvrn.
 • Likviduje zápach ze skvrn po zvířecích mazlíčcích, z kouření, hub a plísní.
 • Plochy obtížně dosažitelné, jako například přístrojové desky, větrací otvory, popelníky, držáky šálků, loketní opěrky jsou záležitostí několika minut s mnohem menším úsilím z vaší strany.
 • Sklo čistí do křišťálova bez čmouh či rozmazání.

Exteriéry

 • Odstraňuje nálepky a nápisy z čelních skel, oken a zrcátek.
 • Okna čistí bez tvorby čmouh.
 • Bezchybně čistí motory.
 • Odstraňuje vosk, dehet a další směsi z chrómu, lisovaných dílů a nárazníků.
 • Veškeré vinylové povrchy, kola, bílé bočnice pneumatik se čistí snadno, rychle a beze zbytku.

 

Produkty: