Události v roce 2014

31. 12. 2014 16.08

Archiv událostí roku 2014

24. 12. 2014

Děkujeme za spolupráci v tomto roce a přejeme příjemné prožití vánočních svátků. Do nového roku 2015 hlavně hodně zdraví.

10. 10. 2014

Použití dezinfekčního systému OXYPHARM NOCOSPRAY při zamořením virem Ebola. Jedná se o extrémně nakažlivý virus, obzvláště v jeho konečné fázi, kdy je pacient neschopný samostatného pohybu a vyžaduje péči. Původními přenašeči ze zvířat byli netopýři. Na konci procesu však probíhá přenos z člověka na člověka. Přenos tedy probíhá stykem s tělesnými tekutinami (krev, sliny, sekrety).

LÉČBA A PREVENCE

Jelikož neexistují žádné léky, zůstávají nutností obezřetná prevence a desinfekce. Ústavy přijímající takovéto pacienty musí být důkladně desinfikovány. Virus zůstává citlivý vůči chloroderivátům a peroxidu vodíku. Koncepce NOCOSPRAY-NOCOLYSE je tedy velmi vhodná pro rovnoměrnou desinfekci prostor, jelikož je všechny povrchy nutné desinfikovat důkladně a jednotně, aby byla desinfekce účinná. Pro co největší omezení vlny nákazy je rozhodujícím faktorem nepřítomnost člověka v těchto prostorách. Důrazně se tedy doporučuje automatizovaná desinfekce povrchů bez lidské přítomnosti.

Protokol NOCOSPRAY-NOCOLYSE: 

  1. Jakmile vyjde nakažený pacient ven, ošetřete prostory bez čištění použitím NOCOLYSE (5 ml/m3) a vyčkejte dvě hodiny kvůli snížení primárního rizika. 
  2. Pokračujte čištěním prostor, používejte ochranný oblek a ručně eliminujte skvrny od krve, slin a sekretů pomocí produktu BIOSWEEP Z. Poté zopakujte cyklus ošetření pomocí NOCOSPRAY- NOCOLYSE (5 ml/m3) a vyčkejte 2 hodiny. 

6. 6. 2014

Představujeme láhev odstraňující vodní kámen BLUB. Ta je vhodná pro parní čističe, napařovací žehličky, zalévání květin a domácí mazlíčky. Filtrační vložka se jednoduše regeneruje solí a vydrží vám navždy. Cena 1,4 L láhve je 1 490 Kč s DPH.

19. 3. 2014

Přinášíme novou službu financování parních čističů a parních vysavačů formou revolvingového úvěru od Cofidis. Stačí 2 doklady a můžete mít výborného úklidového pomocníka pro vaši domácnost za nízkou měsíční splátku již dnes.

13. 3. 2014

Navázeli jsem spolupráci s francouzským výrobcem prostorové dezinfekce Oxypharm

3. 3. 2014

Přesun prodejního skladu na adresu Karlova 3144 ve Varnsdorfu. K předvedení kompletní průmyslová řada Ospreydeepclean.