O společnosti

Stanislav Kotlár - PROSTEAM 

Naší náplní práce je přinášet na trh ty nejlepší výrobky z oboru parních, podlahových čističů a dezinfekčních přístrojů pro všechny sektory lidského konání. Se zkušeností od rok 2004 a s fungováním firmy od roku 2013 představujeme stabilního a solidního partnera pro vaše podnikání i vaši domácnost. 

Na českém a slovenském trhu zastupujeme to nejlepší z evropské produkce profesionálních a průmyslových parních čističů OSPREYDEEPCLEAN, STEAM ITALY, DOMAN a lídra na trhu s dezinfekčními přístroji pro automatické ošetření povrchů i vzduchu OXY´PHARM.

Pro zájemce o parní čističe pro domácnosti nabízíme velice širokou paletu parních čističů a parních vysavačů od italské společnosti Unitekno a Euroflex,  které vynikají vysokou spolehlivostí a moderním designem. Naše produkty naleznete mimo jiné na Alza.cz, Mall.cz, Slevomat.cz

Pro snadné a efektivní čištění podlah včetně protiskluzového povrchu a spár máme řešení v podobě podlahových čističů DUPLEX a FLOORWASH.

Vítanou službou pro všechny naše zákazníky je možnost nezávazného předvedení produktů a nalezení optimálního modelu parního čističe pro dané použití. S nabídkou více než 70 modelů nebude jistě problém s výběrem řešení právě pro každého z vás.

S prodejem to u nás nekončí. Velice rádi zajistíme školení práce s našimi stroji a samozřejmostí je rychlý záruční a pozáruční servis s možností zapůjčení náhradního stroje po dobu opravy. Jsme schopni kvalitně opravit většinu parních čističů na českém a slovenském trhu.

Naší prioritou je zákazník, který se rád vrací a doporučí nás dál. Proto děláme vždy maximum možného pro vaši spokojenost již od roku 2004.

Věříme, že vás naše nabídka zaujala a náš tým obchodních zástupců se těší na vaše poptávky a budoucí úspěšnou spolupráci.

 

Prosteam_banner svor_490x220cm_v2 (002)