O společnosti

Stanislav Kotlár - PARNICISTIC.CZ je společností, který vznikla předáním zastoupení významných výrobců parních čističů od společnosti Lubomír Falout - Northco a navazuje tak na její desetiletou tradici.

Na českém a slovenském trhu výhradně zastupujeme lídra v sektoru profesionálních a průmyslových parních čističů OSPREYDEEPCLEAN.

OSPREYDEEPCLEAN je anglickou společností s dlouhou tradicí a zkušeností s produkcí nejenom parních čističů, ale konceptů parního čištění pro zdravotnický a potravinářský sektor. Výsledkem je například oceňovaný model parního čisticího a dekontaminačního systému Provap pro boj s infekcí ve zdravotnických zařízení, nebo systém kontinuálního parního čištění dopravníkových pásu v potravinářských provozech. OSPREYDEEPCLEAN zastupujeme na trhu v Česku a Slovensku již více než 11 let. Za tu dobu jsme si vybudovali silnou referenční základnu významných potravinářských a úklidových firem, které oceňují kvalitu a užitnou hodnotu parních čističů od nás.

Vzhledem k silné poptávce po levnějších a přesto kvalitních parních čističů jsme vyvinuli vlastní řadu profesionálních a průmyslových parních čističů pod značkou PROSTEAM. V této modelové řadě naleznete stroje od 3 - 10 kW v provedením z odolného plastu a nerezové oceli.

Pro zájemce o parní čističe pro domácnosti nabízíme velice širokou paletu parních čističů a parních vysavačů od italské společnosti UNITEKNO,  které vynikají vysokou spolehlivostí a moderním designem.

Vítanou službou pro všechny naše zákazníky je možnost nezávazného předvedení produktů a nalezení optimálního modelu parního čističe pro dané použití. S nabídkou více než 50 modelů nebude jistě problém uspokojit každého z vás. Samozřejmostí je rychlý záruční a pozáruční servis s možností zapůjčení náhradního stroje po dobu opravy. Jsme schopni kvalitně opravit většinu parních čističů na českém a slovenském trhu.

Kromě výše uvedených společností nabízíme také kompletní nabídku parních čističů společností Ks Group - Steam Italy a Doman. Na stroje těchto společností samozřejmě poskytujeme i kompletní servis.

Doufáme, že vás naše nabídka zaujala a těšíme se na vaše poptávky a budoucí úspěšnou spolupráci.

Stanislav Kotlár

obrazek1
obrazek2