Parní čištění

Osvědčená čistící technologie OspreyDeepclean. Žádná věda... jen čistá voda

Naše technologie parního čistění je založena na nízkém tlaku a vysoké teplotě suché páry. Tato technologie je  osvědčená jako efektivní proti běžným potravinovým a nemocničním bakteriím a poskytuje plnou kontrolu nad infekcí. Při čištění párou můžete současně odstranit zbytky nečistot použitím zabudované vysávací jednotky nebo mikrovlákna. Výsledek: naprosto čistý,suchý a dezinfi kovaný povrch.

Výhody

 • Vylepšené standardy hygieny
  Okamžitě čisté a suché povrchy, připravené k znovupoužití. Vylepšená baktericidní účinnost
 • Snižte vaše náklady
  Nízká spotřeba vody, úspora použitých chemikálií a snížení mzdových nákladů
 • Přívětivé k uživateli
  Jednoduché použití, ergonomická konstrukce a šetrnost k životnímu prostředí

Přirozená volba inteligentního čištění

Pokud se zajímáte o dosažení nejvyšších standardů čistoty za současného snižování vašich nákladů na čištění, kontaktujte nás. S ohledem na vaše specifi cké potřeby a naše praktické a odborné znalosti vám můžeme doporučit a předvést nejvhodnější použití, které vám poskytne optimální čisticí řešení.

Použití

Naše parní technologie je v současné době úspěšně používána mimo jiné v následujících odvětvích, každé se svým vlastním použitím a výhodami:

 • Zdravotní péče – boj s infekcemi a běžnými bakteriemi
 • Čištění ulic – tvrdý boj s odstraňováním žvýkaček a graffiti
 • Průmysl – hloubkové čistění a odmašťování s minimálními prostoji
 • Smluvní čištění – zlepšování viditelných výsledků čištění v kratším čase
 • Stravování & potravinářská výroba – zachování nejvyšších standardů čištění a hygieny
 • Volný čas a pohostinnost – kladný první dojem, který přispívá k úspěšnému podnikání

 

Čištění ulic - odstraňování žvýkaček

Čištění ulic - odstraňování žvýkaček

Odhozené žvýkačky spolu s poletujícími plakáty a graffiti představují obrovský čistící problém na všech veřejných místech.

Parní čištění automobilu

Parní čištění automobilu

Parní čištění je ideální pro lidi, kteří rádi používají nové čistící metody ohleduplné k životnímu prostředí. Pára šetrně čistí povrchy interiérů a zároveň je dezinfikuje a zbavuje nežádoucích pachů.

Průmysl

Průmysl

Naše řada průmyslových parních čističů byla speciálně vybrána  tak, abychom vyhověli přísným normám čistoty požadovanými průmyslovými uživateli.

Smluvní čištění

Smluvní čištění

Společnosti zodpovědné za provoz zařízení dennodenně čelí neustálé výzvě k dosažení nejvyšších norem užíváním tradičních čisticích metod.

Stravování

Stravování

Dnešní hektické prostředí stravování a prodeje potravin čelí neustálé výzvě k zachování nejvyšších čisticích norem za nejnižší cenu.

Volný čas a pohostinnost

Volný čas a pohostinnost

Pro odlehčení stresu dnešního stále hektičtějšího životního stylu se čím dál více lidí věnuje fittness a volnočasovým aktivitám.

Zdravotní péče

Zdravotní péče

Kontrola infekce a boj s bakteriemi druhu MRSA a dalšími druhy odolnými vůči antibiotikům jsou dva největší zájmy v rámci současných nemocničních a pečovatelských zařízení.